забутому багажі київські митники виявили загалом 113 мобільних телефонів «Apple» Iphone

Дата: 27.01.2020 10:01

В забутому багажі київські митники виявили загалом 113 мобільних телефонів  «Apple» Iphone та 71 комплект навушників «Apple» Air Pods Pro на загальну суму майже 1,8 млн грн

Після того, як у пункті пропуску «Бориспіль» всі пасажири одного з  авіарейсів з ОАЕ отримали свій багаж, було знайдено три дорожні валізи, які, згідно бірок, належали двом громадянам з цього рейсу. Однак вони вже залишили аеропорт, отримавши решту свого багажу.

Під час оформлення даних валіз до камери зберігання незапитуваного багажу і було виявлено загалом сорок чотири Iphone 11 в упаковці, шістдесят три Iphone 10  без упаковки, шість Iphone 8 без упаковки та 71 комплект навушників Air Pods Pro.

Цікаво, що про таку купу телефонів їх власники згадали лише за кілька тижнів після повернення з Еміратів, а ще дивніше, що свої речі з інших валіз декларували тоді на червоному коридорі, от про ці три - забули. Така собі вибіркова забудькуватість про товар вартістю 1,8 мільйонів гривень.

Після звернення чоловіків до камери зберігання для отримання своїх товарів, працівниками Київської митниці і було складено протоколи про порушення митних правил відносно цих громадян.

Телефони та навушники вилучено до рішення суду.