Відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 29.01.2020 10:09

Сьогодні, 28 січня, у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Заступник директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення" та "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".   Присутніх ознайомлено  з актуальними вакансіями, які є на ринку праці  в Рокитнянському районі,  а також проінформовано про  широкий спектр послуг, які надає державна служба зайнятості тим, хто хоче знайти чи змінити роботу, напрям своєї діяльності, або підібрати працівника .

Також клієнти  отримали інформацію про можливість офіційного тимчасового  працевлаштування українських працівників у будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль.

Акцентовано увагу на тому, що головний принцип роботи державної служби зайнятості – це індивідуальний підхід до оцінки потреб і можливостей кожного клієнта та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні та  укомплектуванні вакансії.