Відбулася робоча зустріч з керівником ТДВ "Синявське" Ольгою Литвин

Дата: 30.01.2020 08:42

28 січня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи, провідного фахівця з питань зайнятості Валентини Томілович з керівником ТДВ "Синявське" Ольгою Литвин.

ТДВ "Синявське" є одним із найбільших ринкоутворюючих сільськогосподарських підприємств району, багатогалузеве з зерновим напрямком та розвинутим тваринництвом. На підприємстві постійно впроваджуються сучасні технології виробництва із застосуванням висококласних машин відомих світових виробників.

На початку зустрічі директор філії передала директору ТДВ "Синявське" Ользі Петрівні Подяку Київського обласного центру зайнятості за допомогу у зборі подарунків вихованцям Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Сезенків" та дитячого будинку "Чебурашка" до Дня Святого Миколая та висловила щиру вдячність за небайдужість і милосердя до дітей, які потребують особливої уваги, турботи та захисту суспільства.

У ході розмови обговорено питання, які часто виникають при укомплектуванні вакансій, шляхи вирішення укомплектування кадрів за сприяння служби зайнятості. Керівника підприємства ознайомлено з переліком послуг для роботодавців, поінформовано про запровадження Інституту "Консультант роботодавця", завданням якого є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Ольга Литвин розповіла про умови праці, новації, які запроваджені на підприємстві, та перспективи на майбутнє.

Отже, учасники зустріч поділились досвідом та обумовили необхідні подальші кроки з вдосконалення взаємодії у досягненні мети задоволення інтересів роботодавця та шукачів роботи.

У результаті зустрічі домовлено про підписання Угоди про співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем з метою забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства та вирішення завдань, пов'язаних з регулюванням зайнятості та соціальним захистом населення. Також узгоджено проведення професіографічних екскурсій на підприємстві для школярів з метою популяризації робітничих сільськогосподарських професій.