Робоча зустріч у СТОВ "Ромашки"

Дата: 30.01.2020 09:18

З метою налагодження та розширення співпраці з роботодавцями директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович зустрілися з директором ринкоутворюючого підприємства району СТОВ "Ромашки" Василем Бурченком, головним агрономом Сергієм Чорненьким та Ромашківським сільським головою Петром Дем’яненком.

Насамперед, директор філії Лариса Глюза подякувала керівництву товариства за надану допомогу з нагоди Дня Святого Миколая дітям Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Сезенків" та дитячого будинку "Чебурашка" та передала Подяку директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука за допомогу у здійсненні дитячих мрій та побажань.

Під час зустрічі фахівці філії розповіли про послуги служби зайнятості, які надає служба зайнятості роботодавцям, електронні сервіси, поінформовано про стан та основні тенденції на ринку праці. Особливу увагу зосереджено на проведенні профнавчання безробітних громадян під замовлення роботодавця та підготовці кадрів на перспективу за робітничими професіями для сільського господарства. Тема професійного навчання майбутніх фахівців для сільськогосподарської галузі викликала жваву дискусію щодо відновлення, підвищення ролі та актуальності професійно-технічної освіти у регіонах. За словами Василя Миколайовича Бурченка, Заслуженого працівника сільського господарства України та багаторічного і незмінного керівника СТОВ "Ромашки" для місцевих підприємств практика, коли загальноосвітній навчальний заклад разом із атестатом про освіту вручав учням документ про ту чи іншу спеціальність (водія, тракториста, швачку, оператора ПК), була досить зручною, адже цим забезпечувала велику кількість працівників робітничих професій.

На сьогоднішній день підприємство укомплектоване кадрами і поки що не планує набирати працівників, бо працює стабільно, і практично не має плинності кадрів.

В.Томілович  розповіла про новий сервіс державної служби зайнятості - інститут консультанта роботодавця та його функції: всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.

У результаті зустрічі  підписано Угоду про співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем з метою забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства та вирішення завдань, пов'язаних з регулюванням зайнятості та соціальним захистом населення.