На Рокитнянщині триває інформаційно-роз'яснювальна робота

Дата: 30.01.2020 16:09

На Рокитнянщині триває інформаційно-роз'яснювальна робота з інформування суб’єктів господарювання про неприпустимість порушення Кодексу законів про працю.

Так, фахівцями Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено відвідування закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.

Під час рейдів

?? наголошено на необхідності оформлення трудових відносин так, як заробітна плата "у конверті" не тільки позбавляє працівника права на соціальний захист, а й створює ряд фінансових проблем для роботодавця, адже штраф за одного нелегального працівника становить ???????????? ????????????,???????? грн.

?? Надано біля 35 консультацій з питань дотримання законодавства про працю підприємцям, що здійснюють свою діяльність на території селища Рокитне.

?? Попереджено, що з 01 лютого розпочинається інспекційна кампанія, за результатами якої порушників притягуватимуть до відповідальності.

?? Також учасників зустрічей, зокрема роботодавців, поінформовано про впровадження нового сервісу державної служби зайнятості - Інституту консультанта роботодавця та наголошено, що з будь-яких питань можна звертатися до особистого консультанта у відділ надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: смт Рокитне, вул.Незалежності, 1-б або за тел. (04562) 5-13-89.

Інформаційна кампанія буде продовжуватися не тільки під час зустрічей, а й у соціальних мережах та місцевих ЗМІ.