Про інтерактивний профорієнтаційний урок

Дата: 31.01.2020 13:53

Нові технології активно впроваджуються в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології, нано - і біотехнологій, робототехніки використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування та інше. Вбачається, що розвиток штучного інтелекту створить передумови для надання консультаційних медичних послуг он-лайн з високим ступенем вірогідності тощо. У зв’язку з цим змінюється сутність професійних завдань та виникають нові професії майбутнього.

31 січня 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Шимченко провела у Синявському комунальному закладі загальної середньої освіти   інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмих класів на тему: “Професії майбутнього”.

Оксана Шимченко розповіла про  те, як правильно обрати професію,  як визначитись з напрямом професійної діяльності, де можна застосувати те, що вмієте робити, що подобається, що добре виходить. Для цього пропонує ознайомитися з переліком видів економічної діяльності на сайті : http://www.kved.com.ua/.

Школярам презентувала такі професії майбутнього як Wellness-консультант для літніх людей; фахівець зі створення органів, молекулярний дієтолог, фахівець з наномедицини.

На завершення інтерактивного профорієнтаційного  уроку  О. Шимченко побажала учням,  щоб вони формували  і розвивали свої уміння, самостійно приймали рішення і несли за них відповідальність; знаходили спільну мову з різними людьми; та зазначила,  що їхні  професійні якості будуть формуватися і розвиватися, якщо вони відвідують різноманітні гуртки за професійним спрямуванням та цікавляться інформацією про попит на професії та спеціальності, в яких можна реалізувати свої здібності.