Відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Дата: 05.02.2020 10:28

Сьогодні, 04 лютого, у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Заступник директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення" та "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".   Присутніх ознайомлено  з актуальними вакансіями, які є на ринку праці  в Рокитнянському районні,  а також проінформовано про  широкий спектр послуг, які надає державна служба зайнятості тим, хто хоче знайти чи змінити роботу, напрям своєї діяльності, або підібрати працівника .

Акцентовано увагу на присутніх на  перевагах легальної зайнятості та загрозах нелегальної трудової міграції. Проінформовано про можливість офіційного тимчасового  працевлаштування українських працівників у будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль.