Старовинні монети, нагороди часів Другої світової війни та мисливські ножі, на які не було жодних дозвільних документів, вилучила Київська митниця Держмитслужби

Дата: 05.02.2020 10:35

Унікальну нагороду періоду Третього рейху «Почесна руна СС», нагрудний знак Люфтваффе, а також пруську та німецьку військову нагороду - орден «Залізний хрест» намагався вивезти до Франкфурта через «Жуляни» громадянин Німеччини.

5 мідних копійок 1795 р. часів Катерини Другої, 10 срібних копійок 1915 р. часів Миколи Другого та радянську медаль «За победу над Германией в Великой отечественной войне» намагався вивезти через «Жуляни» до Німеччини наш співвітчизник.

Третє порушення: два мисливських ножі з двосторонньою заточкою, які експерти вже визнали холодною зброєю, виявлено в міжнародному поштовому відправленні, яке прямувало з США на адресу української отримувачки.

Складено протоколи про порушення митних правил. Дані культурні цінності, які заборонені до вивезення, та холодна зброя, яку заборонено, зокрема, до пересилання поштою, вилучені до винесення судом рішення у справах.

У підсумку: хрести, монети, два ножі – майже як у чорній комедії, але на митниці.