Не зволікайте із своєчасною актуалізацією інформації про місцезнаходження

Дата: 05.02.2020 10:41

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян та фізичних осіб – підприємців, що  в разі зміни реєстраційних даних, зокрема  прізвища, ім’я, по батькові або місця проживання (реєстрації) протягом місяця необхідно подати до центрів обслуговування платників за адресою місцезнаходження, заяву за формою 5-ДР для внесення актуальних реєстраційних даних до єдиного державного реєстру. Вищезгадана норма закріплена у статті 70 Податкового кодексу України.

Для економії часу, за допомогою електронного сервісу, фізична особа може створити та направити до ДПС заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (F1314701)через меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.

Також, звертаємо увагу платників, що територіальні органи ДПС України, за встановленими органами місцевого самоврядування ставками податків і зборів, здійснюють розрахунок земельного податку, податку на нерухоме майно та транспортного податку громадянам, які мають вказані об’єкти оподаткування. Відповідні повідомлення – рішення про нараховану суму, надсилаються за адресою проживання фізичних осіб, яка вказана  в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Зволікаючи із внесенням змін, фізичні особи втрачають змогу своєчасно виконати свій обов’язок зі сплати  податків та потрапляють у перелік боржників.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області