Проведено профконсультаційний груповий захід - тренінг на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем"

Дата: 06.02.2020 08:27

Сьогодні фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль проведено профконсультаційний груповий захід - тренінг на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем" для безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Під час тренінгу безробітних ознайомлено з правилами проведення вдалої співбесіди та прийомами самопрезентації.

Як відомо, співбесіда – це діалог між роботодавцем та пошукачем роботи, в результаті якого відбувається обмін запитаннями та відповідями, які демонструють зацікавленість кандидата в роботі. Пошук роботи іноді займає багато часу, та знайшовши роботу – це половина справи, потрібно вдало розкрити свій професіоналізм, щоб завоювати довіру роботодавця та отримати бажану посаду.

У ході тренінгу безробітні дізналися про етапи проведення співбесіди – це підготовка до співбесіди та зустріч з роботодавцем. Також учасники семінару ознайомилися з основними видами співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структурою їх проведення.

Учасники заходу отримали практичні поради щодо ділового ефективного спілкування та як переконливо відповідати на запитання роботодавців.

І.Коваль наголосила безробітним, що починаючи з січня 2020 року запроваджено новий сервіс Державної служби зайнятості - Освітній портал     (http://skills.dcz.gov.ua/)., де розміщено онлайн – курси, які допоможуть розвинути власні навички та компетенції, необхідні вдалого працевлаштування