Про корисну інформацію

Дата: 08.02.2020 13:51

Метою проєкту "Інститут "Консультант роботодавця", що статував у службі зайнятості з 01 січня 2020 року, є оптимізація процесів укомплектування вакансій на замовлення роботодавців і працевлаштування осіб, що звернулись за допомогою у пошуку роботи; профілактика довготривалого безробіття.

Досягнення зазначених цілей можливе завдяки побудові ефективної взаємодії служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, доведення переваг співпраці зі службою:

побудова довірливих стосунків з роботодавцем, обізнаність про його кадрові потреби, специфіку економічної діяльності; підбір унікального комплексу послуг відповідно до його запиту; надання послуг на високопрофесійному рівні з залученням сучасних засобів комунікації - таке функціональне навантаження має посада "консультант роботодавця".

А відшліфовується провадження в дію роботи Інституту "Консультант роботодавця" саме завдяки роботодавцям та соціальним партнерам служби.

Тому 06 лютого 2020 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза запросила на зустріч в.о. начальника Рокитнянської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Тетяну Мовчан та начальника Рокитнянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Миколу Соколовського, яким і розповіла про новації державної служби зайнятості.

Під час зустрічі сторони поділилися досвідом щодо практик вдалих комунікацій як з роботодавцями, так і з їх працівниками, обговорили проблемні питання щодо подолання нелегальної зайнятості та окреслили плани щодо подальшої співпраці