8 українських стартапів уже за тиждень отримають загалом майже 9 млн грн від держави!

Дата: 10.02.2020 08:25

Український Фонд стартапів уже визначив переможців пітчинг-сесій - щойно завершилося засідання наглядової ради Фонду, яке тривало 24 години.

Переможці діляться на дві категорії.

Seed-гранти надаються розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становлять 1 млн 250 тис грн ($50.000).

Інша категорія - pre-seed-гранти, які надаються розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту. Вони отримають по 625 тис грн ($25.000).

Seed-гранти отримають:

? AeroDrone - комплексні рішення на базі безпілотних літаків;

? GeoDesign info - аналітичний онлайн-центр;

? BIOC - технологія нанополімеризації для отримання біопластику;

? FieldBI - аналітично-експертна система для стейкхолдерів ринку;

? Правомен - автоматизований помічник із побутових юридичних питань для допомоги населенню;

? Framiore - сталий бренд одягу із власним R&D-центром з розробки інноваційних виробів і технологій.

Pre-seed-гранти отримають:

? Pytag - торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном;

? BioBin - мобільний додаток для кращого впливу на довкілля.

При цьому, Фонд безперервно приймає заявки. Для Уряду надважливим є розвиток креативних індустрій. Інвестиції в ідеї - це наша стратегія.

Наразі є вже 3 нові оцінені стартапи, які потраплять на наступний пітчинг ідей. Очікуємо, що він відбудеться вже на початку березня.