Відбулось засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби Рокитнянської райдержадміністрації

Дата: 12.02.2020 14:03

11 лютого директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у засіданні робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби Рокитнянської райдержадміністрації, яке провела начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Телеуз.

До порядку денного було внесено питання щодо направлення трьох громадян Рокитнянського району з релігійних громад на альтернативну (невійськову) службу замість проходження строкової військової служби на підставі поданих ними заяв.

За результатами обговорення робочою групою було прийнято рішення щодо направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу під час проведення весняного призову на строкову військову службу.

Оскільки альтернативну службу громадяни проходять на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності або переважна частка у статутному фонді яких є в державній або комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста України, Рокитнянською районною філією усім трьом кандидатам запропоновано наявні вакансії для проходження служби.