Відбулось засідання комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення

Дата: 12.02.2020 14:23

З метою виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації Олексія ЧЕРНИШОВА від 07.02.2020 № 3-1”Про організацію роботи з виконання доручення Прем'єр-міністра України від 22.01.2020 №2313/0/1-20 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питання легалізації зайнятості та виплати заробітної плати” , в.о. голови Рокитнянської райдержадмінстрації Олег Приліпко провів засідання комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення.

У засіданні взяла участь директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, яка доповіла про пророблену філією роботу під час проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо легалізації та детінізації зайнятості населення суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, організації харчування, проведення роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Також Л.Глюза наголосила, що у службі зайнятості постійно, як з роботодавцями, так і з шукачами роботи, проводиться постійно роз’яснювальна робота щодо переваг офіційного працевлаштування та гарантій реалізації прав найманих працівників на загальнообов’язкове соціальне страхування, а посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо правових наслідків неофіційних трудових відносин громадян з суб’єктами господарювання та відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства, підтвердилася позитивною динамікою у збільшенні кількості клієнтів, що звертаються за тими чи іншими послугами саме до державної служби зайнятості.