Понад 10 кг казахського зілля наш співвітчизник намагався пронести «зеленим коридором» в наволочках

Дата: 12.02.2020 14:32

Дві наволочки з подрібненою рослинною сумішшю співробітники Київської митниці виявили в аеропорту «Бориспіль» у валізі одного з пасажирів при перевірці багажу.

За словами власника валізи, це звичайний тютюн, який він везе з Казахстану транзитом через Білорусь.

Виявлена суміш і справді зовнішньо подібна на тютюн та має притаманний йому запах.

За передбаченою процедурою митники перевірили самосад на вміст наркотичних засобів.

І хоча експрес-аналізатор попередньо наркотиків не виявив, вочевидь, товар, який віз громадянин, належить до категорії, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон.

Товар вилучено.

По факту складено протокол про порушення митних правил.

Після проведення експертизи складу виявленої суміші справу буде скеровано до суду.