РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Відбулись спартакіади серед команд територіальних громад та команд  трудових колективів Рокитнянського району Київської області

Дата: 17.02.2020 16:28
Кількість переглядів: 87

Вже традиційно  кожного року в останній місяць зими, а цьогоріч з 02 лютого по 15 лютого 2020 року  в Синявському опорному комунальному закладі загальної середньої освіти (школа)  проводились спартакіади серед команд територіальних громад та команд  трудових колективів Рокитнянського району Київської області за  програмою  І етапу обласного фестивалю 2020 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація».

        Спортивні змагання проводились з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу.

        В змаганнях серед територіальних громад  взяли участь 8 команд, серед них команди: Рокитнянської селищної ради та сільських рад: Запрудянської, Острівської, Синявської, Маківської, Луб'янської,  Житньогірської, Бушевської                 та Насташівської.

За підсумками  проведених ігор серед збірних команд  територіальних громад найрезультативнішими були:

         І загальнокомандне  місце –  Синявська сільська рада;

         ІІ загальнокомандне  місце -  Рокитнянська селищна рада;

         ІІІ загальнокомандне  місце - Острівська сільська рада;

       - з волейболу команди:

І місце – Рокитнянської селищної ради;

ІІ місце -  Запрудянської сільської ради;

ІІІ місце – Острівської сільської ради;

     - з дартсу чоловіки:

І місце –  Гончар Олег – Бирюківська сільська рада;

ІІ місце -  Хміль Микола – Запруддянська сільська рада;

ІІІ місце –  Мороз Андрій сільська рада;

  - з дартсу жінки:

І місце –  Коваль Любов –  Синявська сільська рада;

ІІ місце -  Вощан Євгенія – Луб’янська сільська рада;

ІІІ місце –    Кучерова  Світлана -  Рокитнянська селищна рада.

 

 

 - з настільного тенісу чоловіки:

І місце –  Коваль Валентин - Рокитнянська селищна рада;

ІІ місце -  Свинарчук  Богдан – Рокитнянська селищна рада;

ІІІ місце – Липовий Сергій - Синявська сільська рада;

-з настільного тенісу жінки:

І місце –  Коваленко Олена - Синявська сільська рада;

ІІ місце -  Трохименко Світлана  - Маківська сільська рада;

ІІІ місце – Бабенко Оксана  Насташівська сільська рада;

  • з шашок чоловіки:

І місце -  Хоменко Микола – Рокитнянська селищна рада;

ІІ місце –  Зінченко Василь - Синявська сільська рада;

ІІІ місце – Липовенко Валентин - Рокитнянська селищна рада;

  • з шашок жінки:

І місце -  Костина Аліна – Синявська сільська рада;

ІІ місце –  Самар Катерина – Житньогірська сільська рада;

ІІІ місце – Приліпко Анастасія - Рокитнянська селищна рада;

  • з шахів чоловіки:

І місце -  Фещенко Михайло – Синявська сільська рада;

ІІ місце –  Аль-Бакрі Рафат - Бушівська сільська рада;

ІІІ місце – Ліповцов Назар - Синявська сільська рада;

  • з шахів жінки:

І місце -  Кравчук Тетяна –  Маківська сільська рада;

ІІ місце –  Уманець Інна – Рокитнянська селищна рада;

ІІІ місце – Кобзар Олександра - Острівська сільська рада;

 

В змаганнях серед трудових колективів взяли участь 9 команд. Серед них команди: відділу освіти Рокитнянської Рокитнянської районної державної адміністрації, ТДВ «Синявське», ТОВ «Елеватор Успіх», Рокитнянської райдержадміністрації, ТОВ «РКДЗ» Рокитнянськ спецкар'єру, Рокитнянського РС ГУ ДСНС України у Київській області, Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції                  в Київській області, приватних підприємців та комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Спортивний комплекс «Рокитне».

За підсумками  проведених ігор серед збірних команд  трудових колективів найрезультативнішими були:

  І загальнокомандне  місце – команда відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації;

  ІІ загальнокомандне  місце -  команда ТДВ «Синявське»;

  ІІІ загальнокомандне  місце - команда ТОВ «РКДЗ» Рокитнянський спецкар'єр.

    

    - з волейболу команди:

І місце – команда відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації;

ІІ місце -  команда ТДВ «Синявське»;

ІІІ місце – команда Рокитнянського районного відділу поліції;

 

 

   - з дартсу чоловіки:

І місце –  Приліпко Олег (Рокитнянська райдержадміністрація);

ІІ місце -   Скорик Віталій (ТОВ «Елеватор Успіх»);

ІІІ місце –  Литвин Олександр  (ТДВ «Синявське»);

    - з дартсу жінки:

І місце –  Сатиренко Альона (відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації);

    - з настільного тенісу чоловіки:

І місце –  Липовий Сергій (ТДВ «Синявське»);

ІІ місце -  Денисов Максим (ТОВ «РКДЗ» Рокитнянський спецкар'єр).

ІІІ місце – Ковтун Олександр (ТОВ «Елеватор Успіх»);

    -з настільного тенісу жінки:

І місце – Маркович Діана ТОВ («Елеватор Успіх»);

ІІ місце -  Коваленко Олена (відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації);

ІІІ місце – Богата Тетяна (ТДВ «Синявське»);

    - з шашок чоловіки:

І місце -  Хоменко Микола (відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації);

ІІ місце –  Лебединський Микола (приватний підприємець);

ІІІ місце – Пустовіт Василь (ТОВ «РКДЗ» Рокитнянський спецкар'єр).

  • з шашок жінки:

І місце -  Сатиренко  Ольга  (відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації);

ІІ місце –  Полив’ян Світлана  (Рокитнянська райдержадміністрація);

ІІІ місце – Кириченко  Оксана (ТОВ «Елеватор Успіх»);  

        - з шахів чоловіки:

І місце -  Шевченко Володимир  (приватний підприємець);

ІІ місце – Фещенко Михайло  (відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації);

ІІІ місце – Крамар Василь (КП«Спортивний комплекс «Рокитне»);

  • з шахів жінки:

І місце -  Кравчук Тетяна (ТДВ «Синявське»);

ІІ місце – Ткаченко Світлана  (відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації);

ІІІ місце – Гудзевата Людмила  (ТОВ «РКДЗ» Рокитнянський спецкар'єр).

 

Переможців нагороджено медалями, кубками, Грамотами та Дипломами Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради.

У заходах взяли участь: в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю.,  в.о. голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д., головний суддя спортивних змагань Калінський О.М., завідувач сектору культури, молоді та спорту Рокитнянської районної державної адміністрації Полив'ян С.В., головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту Рокитнянської районної державної адміністрації Погасій Т.В.,селищний та сільські голови, команди територіальних громад та трудових колективів, місцеві ЗМІ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь