Проведено інтерактивний профорієнтаційний урок для учнів восьмих класів на тему: "Професії майбутнього"

Дата: 19.02.2020 16:50

Сьогодні в Острівському комунальному закладі загальної середньої освіти проведено   інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмих класів на тему: "Професії майбутнього".

Метою проведення уроку  є інформування молодого покоління про створення нових професій майбутнього, які будуть користуватися попитом на ринку праці.

Провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Шимченко розповіла про професії майбутнього: які вони на світовому та національному ринках праці.

Учні ознайомилися із такими професіями як  програміст з робототехніки, фахівець з 3D, електротехнік та інші професії в сфері робототехніки.

Також наведені приклади  галузі в яких вона використовується вже сьогодні це  будівельна, промислова, побутова, військова (авіаційна, космічна, підводна).

Наприкінці заняття з підлітками підведено підсумок, що за робототехнікою однозначно велике майбутнє і кожен з нас через кілька років матиме можливість використовувати складні роботизовані системи у повсякденному житті.

Шимченко О. рекомендувала учням після уподобання певних напрямів професійної діяльності ознайомитися зі змістом тієї чи іншої професії, яка їх зацікавила ,

на  державному сайті  http://trud.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=52775 і, використовуючи вкладинку “Професії від А до Я”, де  за алфавітним порядком знаходяться потрібні професії.