Про участь у заході

Дата: 20.02.2020 13:27

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З метою належного відзначення пам'ятної дати у селищі Рокитне відбувся мітинг, на якому вшановували пам’ять про загиблих під час масових акцій протесту в Україні у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

Взяла участь у мітингу з покладанням квітів до Дошки Героїв Небесної Сотні і директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.

Ознаменовуючи відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані, учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять про нескорених співвітчизників, Героїв Майдану та поіменно загиблих земляків у зоні проведення АТО/ООС. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній і він житиме в віках!

Слава  Україні!
        Героям Слава!