Оголошення!

Дата: 20.02.2020 15:42

21 лютого 2020 року о 10.00 годині в обрядовій залі районного Будинку культури відбудеться публічний звіт виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпка Олега Юрійовича щодо діяльності органів виконавчої влади у 2019 році.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Рокитнянської райдержадміністрації.

Регламент заходу:

- 10:00 - 11:00  –  публічний звіт голови райдержадміністрації;

- 11:00 - 12:00 – обговорення звіту, запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід жителів Рокитнянського району, депутатів районної ради, селищного та сільських голів, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок і засобів масової інформації.