"Гаряча лінія" Громадської організації "Донбас СОС"

Дата: 24.02.2020 10:06

Рокитнянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інформує :

0-800-309-110 - безкоштовна «Гаряча лінія» Громадської організації «Донбас СОС», яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру, щодо питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим та міста Севастополя.

Телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину ліній розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування.