Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 24.02.2020 16:12

24 грудня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" Богдан Маніленко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Сергій Бурлака та військовий комісар Рокитнянського району Володимир Бабенко.

В ході наради керівники звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за звітний тиждень. Богдан Маніленко та Сергій Бурлака повідомивли, що Рокитнянський районний підрозділ ПАТ "Київобленерго" та Кагарлицьке відділення АТ "Київоблгаз" працюють в штатному режимі.

У ході наради Олег Юрійович наголосив на необхідності встановлення сучасних дорожніх знаків в районі містечкових шкіл, для запобігання перевищення швидкості водіями та на доцільності проведення у навчальних закладах роз’яснювальної роботи щодо правил поводження пішоходів на проїжджій частині.

Також обговорили майбутні заходи з нагоди відзначення народного свята Масляна, що відбудеться 29 лютого у центрі селища.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.