Проведено тренінг "Підготовка резюме" для безробітних громадян

Дата: 27.02.2020 10:29

У Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості фахівцем Іриною Коваль проведено тренінг "Підготовка резюме" для безробітних громадян.

Мета тренінгу - допомога безробітним активізувати власні зусилля щодо самостійний дій з приводу працевлаштування та формування навичок написання резюме та ефективне його використання при пошуку роботи, оскільки резюме - це крок до працевлаштування і перепустка на співбесіду до роботодавця.

Учасників заходу проінформовано про основні вимоги правильного написання резюме, його види та структуру. Безробітних ознайомлено із запропонованими прикладами резюме, а також повідомлено про типові помилки при написанні резюме. Відпрацювати навички правильного складання резюме, усвідомлення його важливості при пошуку роботи, підготувати стислу позитивну інформацію про свої професійні якості, допомогла пошукачам роботи інтерактивна вправа "Похвали себе".          Сподіваємось, що безробітні об'єктивно оцінять власні трудові ресурси, аби вдало написане резюме стало запорукою успішного працевлаштування.