Про апаратну нараду 02.03.2020

Дата: 02.03.2020 16:05

02 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською та керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району, які звітували про роботу відповідних підрозділів за минулий тиждень.

Олег Юрійович підвів підсумки проведення народного свята Колодія, що пройшло 29 лютого в центрі селища та подякував всім, хто брав участь за співпрацю. Також обговорювались питання надання громадянам пільг та субсидій, організації роботи щодо розгляду письмових пропозицій, заяв і скарг та особистого прийому громадян, належного виконання контрольних документів.

На разі найактуальніше питання апаратної наради було питання профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції 2019 – nCoV. Обговорили функціонування оперативного штабу щодо недопущення занесення
та поширення на території Рокитнянського району Київської області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом 2019 – nCoV. Олег Юрійович наголосив на проведенні роз'яснювальної роботи на підприємствах та в установах, де є масове скупчення людей. Також керівники медичних закладів прозвітували про виконані заходи профілактики та санітарно-протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню цього вірусу.