Продовжується реформування медичної галузі району

Дата: 03.03.2020 11:35

Продовжується реформування медичної галузі району, а саме дооснащення амбулаторії як підрозділів КНП «Рокитнянський центр первинної медико – санітарної допомоги» відповідно до табеля оснащення наказ МОЗ України №148 від 26 січня 2018 року «Про затвердженняПримірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичнихосіб — підприємців, які надають первинну медичну допомогу».

І ось 2 березня 2020 року в амбулаторії ЗПСМ села Житні Гори працівники проходять навчання по роботі на гематологічному аналізаторі MicroCC – 20 Pіиз+, навчання проводить сервісний інженер Кулинич В.М. (ТОВ ІнтермедікаУкаїна).

Гематологічний аналізатор закуплений за кошти НСЗУ (національна служба здоровя України)