Про спільне засідання

Дата: 05.03.2020 12:12

04 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів спільне засідання Рокитнянської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення.

У ході засідання члени комісій про роботу відповідних установ та обговорювали питання спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості із заробітної плати та єдиного соціального внеску.

Також Олег Юрійович наголосив на посиленому моніторингу інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення, у т.ч. шляхом проведення обстежень підприємств, установ та організацій, розташованих на території району.

Так, за результатами обговорення було заплановано здійснення рейдів щодо обстеження стану виконання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства та виявлення суб’єктів підприємницької діяльності або юридичних осіб, які використовують найману працю без оформлення трудових відносин.