Про правила написання резюме

Дата: 05.03.2020 12:25

04 березня 2020 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості фахівцем Іриною Коваль проведено тренінг "Підготовка резюме" для безробітних громадян.

Резюме - цекрок до працевлаштування і перепустка на співбесіду до роботодавця. Завдяки вдалій самопрезентації можна отримати бажану посаду у найкоротші терміни.

Мета тренінгу – допомога безробітним активізувати власні зусилля щодо самостійних дій з приводу працевлаштування та формування навичок написання резюме, ефективнейого використання при пошуку роботи.

Учасників заходу проінформовано про основні вимоги правильного написання резюме, його види та структуру. Безробітних ознайомлено із запропонованими прикладами резюме, а також повідомлено про типові помилки при написанні резюме.

В ході тренінг у пошукачі роботи дізналися про он-лайн ресурси служби зайнятості, які допомагають створити ідеальне резюме: створивши  електронний кабінет на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", пошукач роботи може скористатися "Конструктором створення резюме", а зареєструвавшись на Освітньому порталі державної служби занятості (http://skills.dcz.gov.ua/), безробітні зможуть розвинути власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування. Отримавши нові компетенції  та ознайомившись з відео-порадами та наочною інформацією, можливо створити резюме не за шаблоном, а резюме, яке виділить вас серед інших кандидатів.

Сподіваємось,що безробітні об'єктивно оцінять свої найкращі сторонни професійного досвіду, аби вдало написане резюме стало запорукою успішного працевлаштування.