Про заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дата: 06.03.2020 14:40

05 березня у районному Будинку культури пройшли святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Присутніх представниць установ, організацій та підприємств району, ветеранів праці та жительок селища вітали керівники району – виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко, голова Рокитнянської районної ради Київської області Олександр Конопчук. Вони щиро вітали жінок Рокитнянщини зі святом, говорили слова вдячності, бажали всіх благ та миру на нашій землі.

«Чарівні наші, милі, дорогі серцю та кохані жінки, нехай у вашому житті не буде смутку і печалі, нехай ваші очі завжди світяться тільки радістю. Любові вам, здоров’я, родинного затишку, благополуччя та Божого благословення», - сказав Олег Юрійович.

Після вітальних слів керманичі району вручили кращим представницям жіноцтва квіти та Подяки Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за високий професіоналізм, самовіддачу, ініціативність, наполегливу працю, доброту і щедрість душі.

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих представників художньої самодіяльності.