Про апаратну нараду 10.03.2020

Дата: 10.03.2020 16:25

10 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району, які звітували про роботу відповідних підрозділів за минулий тиждень. Олег Юрійович підвів підсумки роботи минулого тижня. Особливу увагу присутні надали обговоренню питання майбутнього двомісячника благоустрою населених пунктів району. Також обговорювались питання надання громадянам пільг та субсидій, організації роботи щодо розгляду письмових пропозицій, заяв і скарг та особистого прийому громадян, належного виконання контрольних документів.

Олег Юрійович наголосив на продовженні проведення роз'яснювальної роботи, щодо профілактики та недопущення захворювання на коронавірус 2019 – nCoV, в установах та підприємствах, де є масове скупчення людей, а керівники медичних закладів прозвітували про виконані заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню цього вірусу.

За підсумками наради очільник району дав відповідні доручення.