Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 10 березня

Дата: 11.03.2020 09:25

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль провів телефонну розмову з місією МВФ
У вівторок ввечері відбулась телефонна розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з командою МВФ на чолі з Роном ван Роденом (голова місії МВФ до України). Участь в розмові також взяли Міністр фінансів Ігор Уманський та Міністр юстиції Денис Малюська. Сторони обговорили подальші кроки двостороннього співробітництва.

В Уряді обговорили питання щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні
Відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорювались питання протидії поширенню коронавірусу в Україні. «Наша мета – захистити населення України, не спричинивши паніки», – відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Віктор Ляшко: Ми розробили алгоритми, за якими зараз працює система охорони здоров’я щодо недопущення поширенню коронавірусної інфекції та наданню всієї необхідної допомоги
Станом на вівторок, 10 березня, в Україні зафіксований лише один випадок коронавірусної інфекції. На цьому під час брифінгу в Будинку Уряду наголосив заступник Міністра охорони здоров’я.

Уряд призначив нових т.в.о. міністрів
Уряд уповноважив заступників міністерств на тимчасове виконання обов’язків міністрів. Відповідні рішення прийняті на позачерговому засіданні 10 березня.

Мінцифри запустило єМалятко в Дніпрі
10 березня Дніпро стало одинадцятим і останнім пілотним містом, де запрацювала комплексна послуга єМалятко. Тепер у 6 пологових будинках та 2 ЦНАП Дніпра батьки новонароджених зможуть зекономити час, нерви та гроші й скористатися новою послугою.

МОН збільшило кількість форм, за якими можна отримати професійну освіту
Учні закладів професійної освіти зможуть використовувати всі види інституційної форми навчання – денну, вечірню, заочну, дистанційну та мережеву. Це дозволить їм будувати індивідуальну освітню траєкторію залежно від потреб, а також гнучко поєднувати теоретичне навчання з практичним на виробництві чи в іншому закладі.

Розширено спектр послуг із посвідченням водія у застосунку «Дія», – Владислав Криклій
«Відправлення Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox відсьогодні можна отримати за електронним посвідченням водія у застосунку «Дія»», – заявив Владислав Криклій.

Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень землями с/г призначення
Невдовзі на нашому сайті та офіційному каналі Держгеокадастру у YouTube, у режимі реального часу за участі фахівців Головних управлінь Держгеокадастру проводитимуться онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення.

Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, – Андрій Заблоцький
95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні, перебуває на електронному обліку. Інші 5% становлять поодинокі комунальні та приватні підприємства, які знаходяться в процесі навчання і підключення до системи електронного обліку, – про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України.