Проведено інтерактивний профорієнтаційний урок для учнів восьмих класів на тему: "Професії майбутнього"

Дата: 11.03.2020 16:37

Сьогодні в Острівському комунальному закладі загальної середньої освіти проведено   інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмих класів на тему: "Професії майбутнього".

Провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Шимченко розповіла про професії майбутнього: які вони на є на ринках праці.

Метою проведення уроку  є інформування молодого покоління про створення нових професій майбутнього, які будуть користуватися попитом на ринку праці.

О. Шимченко розповіла про те, які професії майбутнього вже  сьогодні актуальні на ринку праці,  як визначитись з напрямом професійної діяльності, де можна застосувати те, що вмієте робити, що подобається, що добре виходить, також  ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. Про можливість діагностики власних схильностей, здібностей та професійних інтересів за допомогою Платформи з профорієнтації та розвитку кар'єри  http://profi.dcz.gov.ua/.

На завершення школярі зробили висновок, що людина все життя вчиться, розвиваючи свою вимогливість, уміння критично оцінити себе й постійно удосконалюється. Також вияснили для себе, що геніями не народжуються, а стають.