Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі

Дата: 12.03.2020 15:59

12 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів позачергове засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі за участю голови Рокитнянської районної ради Олександра Конопчука та Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова. Олег Юрійович коротко ознайомив членів комісії з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наголосив на неухильному виконанні її пунктів. Члени комісії обговорювали заходи щодо запобігання виникнення на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та основні алгоритми координації діяльності між закладами охорони здоров’я, місцевими органами влади на випадок виявлення інфікованої людини. Керівники медичних закладів прозвітували про готовність медичних закладів району до максимально убезпечення людей від захворювання на коронавірус.

За результатами обговорення комісія прийняла наступні рішення:

• забезпечити підвищену готовність закладів охорони здоров’я до прийому, транспортування та забезпечення нагляду за особами із підозрою
    на захворювання, спричинене коронавірусом COVID-19, до підготованих приміщень;
  • забезпечити наявність в аптеках селища медикаментів, рекомендованих для лікування відповідних хворих, дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту;
  • у разі необхідності забезпечити створення мобільних медичних бригад,
    з метою активного виявлення хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19;
  • з 12.03.2020 ввести карантин в усіх навчальних закладах району (відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»);
  • ввести обмеження на проведення масових заходів (за винятком заходів державної необхідності);
  • рекомендувати перевізникам усіх форм власності, які забезпечують пасажирські перевезення у районі, запровадити заходи щодо дезінфекції транспортних засобів.