Про виїзд Мобільної  робочої групи

Дата: 12.03.2020 16:04

12.03.2020 р. був здійсненний виїзд Мобільної  робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під час виїзду працівниками Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області було відвідано 5 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Було обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. З дітьми та батьками, проводилась профілактична робота щодо збереження життя та здоров’я дітей, батьки попереджені про персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей, про неприпустимість залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.

Під час спілкування з батьками обговорювались питання можливості оздоровлення дітей у 2020 році, несплати аліментів одним із батьків, оформлення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.