Про апаратну нараду 16.03.2020

Дата: 16.03.2020 15:42

16 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району, які звітували про роботу відповідних підрозділів за минулий тиждень.

Олег Юрійович поінформував про підсумки позачергового засідання комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі і про онлайн-нараду під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, що відбулась 13.03.2020 щодо виконання розпорядження «Про запобігання поширенню на території Київської області короновірусу COVID-19». Також керівник району наголосив на обмеженні прийому людей в установах, організаціях та підприємствах району і продовженні проведення роз'яснювальної роботи, щодо профілактики та недопущення захворювання на коронавірус 2019 – nCoV. Обговорили також і можливість виділення, відповідно до обґрунтованих пропозицій, коштів для закупівлі лікарських засобів, виробів медичного призначення, у тому числі засобів індивідуального захисту, призначених для протидії COVID-19 та тестів на виявлення вірусу.

Керівники медичних закладів прозвітували про виконані заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню вірусу COVID-19 на території району. Так, Оксана Яра (директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги») поінформувала: «У Київській області на базі центральної оперативної диспетчерської КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» створено цілодобову «гарячу лінію» для отримання інформації про коронавірус чи медичної допомоги».

За підсумками наради очільник району дав відповідні завдання та доручення.