Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 16.03.2020 15:51

16 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району. В ході наради керівники прозвітували про поточну діяльність своїх служб за минулий тиждень. Першочергово учасники наради обговорили стан виконання профілактичних і протиепідемічних заходів із запобігання поширенню COVID-19 та впровадження додаткових заходів з профілактики коронавірусу на території Рокитнянського району.

Окрему увагу у обговоренні приділили виконанню пунктів Указу Президента України від 13 березня 2020 № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України Від 13 березня 2020 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"», що стосуються посилення контролю за системами водопостачання і водовідведення населених пунктів, забезпечення дотримання правопорядку під час реалізації заходів із запобігання поширенню COVID-19, активізації інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно заходів із запобігання захворюванню на COVID-19 і недопущення його поширення, а також забезпечення готовності лікувально-профілактичних закладів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та створення резервів лікарських засобів, виробів медичного призначення, зокрема засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів.

Окрім цього на засіданні комісії було розглянуто питання щодо попередження виникнення пожеж  в житлових секторах і екосистемах населених пунктів та заслухано короткий звіт по криміногенній ситуації в Рокитнянському районі за минулий тиждень.

За підсумками засідання, відповідно до поданих учасниками пропозицій, виконуючим обов"язки голови адміністрації дано ряд доручень.