Дата: 18.03.2020 10:48

1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території реконструкції виробничої бази МПП «АННА» по розфасуванню та збереженню мінеральних добрив в межах Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області був розроблений ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС» на підставі розпорядження  райдержадміністрації №36 від 11 лютого 2019. Детальним планом даної території визначено функціональне призначення та параметри забудови ділянки, виявлено та уточнено територіальні ресурси для всіх видів функціонального використання території, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення на проектованій ділянці.
  2. Орган, що приймає розпорядження про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:  20 03.2020 - 19.04.2020    (30 днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09601, Київська область, Рокитнянський район, смт. Рокитне, вул. Незалежності, 2 та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Рокитнянської районної державної адміністрації– info@rokytne-rda.gov.ua

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання       відбудуться 14 квітня 2020 року о 11:00 у приміщенні Рокитнянської районної державної адміністрації : Київська область, Рокитнянський район, смт. Рокитне, вул. Незалежності, вул. 2.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області, смт. Рокитне, вул.Незалежності, 2.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Рокитнянська районна державна адміністрація, 09601, Київська область, Рокитнянський район, смт. Рокитне, вул. Незалежності, 2 та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Рокитнянської районної державної адміністрації– info@rokytne-rda.gov.ua

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Рокитнянська районна державна адміністрація.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: відсутня,  оскільки територіально територія проектування знаходиться на значній відстані від межі сусідніх держав.

В.о. голови Рокитняської

райдержадміністрації Київської області                                                         О. ПРИЛІПКО

документ для скачування