З початку року платники території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області додатково спрямували до казни 64 млн. гривень податків та зборі

Дата: 18.03.2020 10:55

Про це повідомив очільник Василь Зеленський. За його словами, за січень - лютий 2020 року платники території обслуговування управління спрямували до бюджетів усіх рівнів 716,4 млрд.гривень, збільшивши загальні збори порівняно з відповідним періодом минулого року на 64,5млн.гривень.

Зокрема, до держбюджету надійшло понад 330 млн.гривень, що дозволило забезпечити позитивну динаміку до 2019 року на 31,7 млн.гривень.

Найбільшу питому вагу у структурі податкових зборів, мають два податки – податок на додану вартість (61,8% або 204,6 млн.грн.) та податок з доходів фізичних осіб (23% або 76,3 млн.грн.).

До місцевих бюджетівзагальні надходження з початку року склали 385,6 млн. гривень, це на 32,8 млн. гривень більше ніж за два місяці 2019 року.

Основними джерелами наповнення місцевого бюджету стали податок з доходів фізичних осіб (59,3%), єдиний податок (24,9%) таплата за землю (10,6%).

«Перевищення надходжень у порівнянні з минулорічними показниками по ПДФО склали 12,7 млн. гривень, по єдиному податку - 13,1 млн. гривень та по платі за землю - 12,9 млн. гривень», - наголосив Василь Зеленський.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області