Тривають профілактичні заходи

Дата: 19.03.2020 17:37

У Рокитнянському районі тривають профілактичні заходи щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID 19.

Так, 19 березня, частину вулиць, тротуарів, під’їздів багатоповерхових будинків та зупинок громадського транспорту селища Рокитне було продезінфіковано. Санітарну обробку спеціальним дезрозчином провели працівники Рокитнянського районного сектору ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області разом із працівниками комунальних служб району.

Також цього дня було проведено дезінфекцію території Рокитнянського ринку та Автостанції смт Рокитне.

В подальшому планується продовжувати таку роботу для попередження епідеміологічних ускладнень та часткового знезараження вулиць, якими найчастіше рухаються жителі району.