Звернення виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області до жителів району

Дата: 20.03.2020 11:00

Шановні жителі Рокитнянщини!

Велике прохання з розумінням, виважено і свідомо поставитись до ситуації, яка склалась на сьогодні в Україні і у світі в цілому.

Я переконаний, що лише дисциплінована і згуртована співпраця органів влади та жителів району допоможе подолати ці, я сподіваюсь, тимчасові труднощі.

Не треба паніки! Адже досвід нам підказує, що в паніці просто не можливо прийняти жодного виваженого рішення.

Тому закликаю!

З метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, строго дотримуйтесь рекомендацій ВООЗ та МОЗ. Не ігноруйте інформацію про профілактику та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу та з усією відповідальністю поставтесь до власної безпеки та безпеки ваших рідних. Скоротіть «живе спілкування»! На щастя, зараз бачити один одного можна завдяки відеозв'язку та обмінюватись інформацією телефоном. Наполегливо прошу утриматись від відвідування громадських місць, масових прогулянок в парках та скверах селища, сіл району. Кожна людина, у якої проявляються навіть легкі симптоми захворювання, повинна самоізолюватися протягом, як мінімум, семи днів та обов’язково звернутися до сімейного лікаря.

На сьогоднішній день на Рокитнянщині не зафіксовано жодного випадку захворювання, але щодня в область повертаються наші земляки, які перебували за кордоном, де коронавірусом хворіють сотні і тисячі людей. Ситуація може змінитися у будь-який момент.

Тому, підсумовуючи усе сказане прошу:

• регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом, або ретельно мийте їх милом;
  • тримайтеся на відстані не менше півтора метра від людей, які кашляють або чхають;
  • по можливості, не чіпайте руками очі, ніс та рот;
  • дотримуйтесь правил респіраторної гігієни: при кашлі та чханні прикривайте рот і ніс згином ліктя або серветкою. Використану серветку потрібно одразу ж викинути в смітник;
  • при підвищенні температури, появі кашлю та утрудненню дихання
    не відкладайте звернення за медичною допомогою.

Бережіть себе і будьте здорові!