Інформація для громадян, які продовжують працювати

Дата: 26.03.2020 09:34

Враховуючи, що переважна частина працівників  підприємств та організацій  району продовжує виконання своїх функцій  безпосередньо на основних робочих місцях,  з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної  хвороби  (COVID-19) Рокитнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області  пропонує дотримання наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити  антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання  поверхонь комп’ютера (клавіатура, мишка).

4. Щоразу після  користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності  передачі  його третій особі забезпечити  до та після використання його обробку  антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості  тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Обов’язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення.