Відбулась робоча нарада з керівниками структурних підрозділів, які забезпечують життєдіяльність району

Дата: 30.03.2020 20:50

30 березня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів, які забезпечують життєдіяльність району. Розглянуто та обговорено низку питань, пов’язаних з дорученнями та розпорядженнями тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації В. Володіна, щодо запобігання поширенню та розповсюдженню на території Київської області коронавірусу COVID-19.

Керівники відповідних структур прозвітували про поточну ситуацію із виконанням запобіжних заходів на території району. У ході спілкування присутні також обговорили проблемні питання по готовності медичних закладів району до роботи в умовах надзвичайної ситуації та можливі шляхи їх вирішення.

Олег Прилінко, який є керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру  регіонального рівня у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Київської області, спричиненою корона вірусом 2019-NCOV, інформував про створення мобільних бригад з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19), забезпечення їх засобами індивідуального захисту, обладнанням та автотранспортом. Так як бригади будуть працювати цілодобово, то розглянуто питання щодо забезпечення їх приміщенням для відпочинку та харчуванням.

Також на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру  регіонального рівня у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Київської області, спричиненою корона вірусом 2019-NCOV, від 28 березня 2020 року № 4 «Щодо організації поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби (COVID-19) в Київській області» та з метою недопущення поширення епідеміологічної ситуації під час поховання осіб, померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19)  на території Рокитнянського району Київської області, розроблено спільний алгоритм дій структурних підрозділів у відповідній ситуації. Олег Юрійович наголосив на неухильному виконанні пунктів цього розпорядження.

Наприкінці наради очільник району дав керівникам відповідні вказівки та доручення.