Фонд соціального страхування України запускає Лінію соціальної довіри 0-800-501-892

Дата: 07.04.2020 12:09

Спільно із Міністерством соціальної політики, Урядом, за підтримки Офісу Президента, разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, Інститутом психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка розпочинається робота з підтримки українців у час боротьби із поширенням коронавірусної інфекції.

Понад сто операторів, серед яких працівники Фонду соціального страхування України, волонтери та професійні психологи будуть надавати усю необхідну інформацію: про стан фінансування лікарняного листка, допомоги по вагітності та пологах, про особливості виплат за лікарняними у період накладеного карантину, додаткові виплати від Фонду на час пандемії тощо.

Якщо людині буде потрібна психологічна підтримка, аби впоратись із тривожністю та стресом через надзвичайну ситуацію – їй допоможуть кваліфіковані оператори з багаторічним досвідом роботи у галузі психічного здоров’я. Гуртуємось, аби допомагати один одному.

Лінія соціальної довіри ФССУ: 0-800-501-892.