Офіційне працевлаштування — це захист соціальних інтересів громадян

Дата: 13.04.2020 11:41

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області нагадує роботодавцям, що допуск до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин - неприпустимий.

Офіційне працевлаштування — це захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати. Зокрема, це підтверджує і ситуація із поширенням світом та Україною коронавірусної хвороби.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров’я громадян, Постановою КМУ від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу  COVID-19» з 12 березня 2020 року на всій території України введено карантин.

Відповідно, законодавством передбачено заходи, які роботодавці зобов’язані вжити у разі встановлення карантину, а саме:.

• надання працівникам щорічних основних та додаткових відпусток, інших оплачуваних відпусток, передбачених законодавством;
  • надання відпусток без збереження заробітної плати за заявою працівників;
  • встановлення працівникам неповного або скороченого робочого часу;
  • запровадження роботи змінами;
  • тимчасове запровадження дистанційної або надомної роботи;
  • введення простою;
  • продовження роботи за умови застосування засобів індивідуального та колективного захисту.

Тільки належне оформлення трудових відносин та відповідальність роботодавців, надасть можливість зберегти бізнес та втримати досвідчених фахівців.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області