Дата: 15.04.2020 13:13

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями  інвалідів та ветеранів для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Рокитнянської районної ради Київської області.

Приорітетне завдання на виконання якого повинні спрямовуватися конкурсті програми (заходи програм) ,  які будуть розроблятися учасниками для участі у цьому конкурсі: -

«Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, встановлених нормативно-правовими актами Президента України та Верховної Ради України»

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані Рокитнянською районною державною адміністрацією:

• вшанування та увічнення пам’яті ветеранів другої світової війни ;
  • вшанування та увічнення пам’яті ветеранів війн за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України ;
  • вшанування та увічнення пам’яті громадян, що долучилися до формування соборності та державності, проголошення незалежності України;
  • вшанування та увічнення пам’яті жертв нациських переслідувань та політичних репресій;
  • відвідування військових поховань та військових пам’ятників.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів бюджету

Рокитнянської районної ради Київської області складає п’ятдесят тисяч

гривень.

Строк подання конкурсних пропозицій – до 21.05.2020 року включно.

Строк проведення конкурсу – до 05.06.2020 року.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

1.Заява про участь у конкурсі (згідно додатку).

_________________________________

(головному розпоряднику коштів)

З А Я В А*

Прошу Вас під час опрацювання проекту районного  бюджету на 20__ рік  передбачити видатки на фінансову підтримку _____________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________.

(назва громадського об'єднання)

у сумі __________грн. ___ коп. _________________________________________

____________________________________________________________________.

(прописом)

Напрями, за якими планується використовувати кошти у 20____ році, додаються.

Додаток:  на____ арк.

____________________                    ________________        ________________

(посада)                                                    (підпис)                                     (ПІБ)

М.П.

“_____” ___________________ 20___ року

* подається на бланку громадського об'єднання

2.Витяг про реєстрацію ГО. Свідоцтво про реєстрацію. Копія статуту.

Витяг з реєстру ЄДРПОУ  ГО - юридичної особи учасника конкурсу має бути отриманий від реєстратора протягом тижня перед датою подачі заяви на участь у конкурсі.

3. Інформація про діяльність ГО учасника конкурсу протягом останніх двох років в тому числі про реалізацію заходів фінансованих за рахунок коштів бюджету всіх рівнів, основні джерела фінансування ГО, інші джерела фінансування ГО,  матеріально технічну базу та кадрове забезпечення громадської організації (довільна форма);

4. Опис завдань і заходів програми та план їх виконання затверджений повноважним органом ГО .

Вимоги -  Опис програми (проекту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі,

очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проекту, заходу),

інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу),

детальний розрахунок витрат та джерела фінансування ;

5. Напрями використання бюджетних коштів (згідно додатку).

НАПРЯМИ   ВИКОРИСТАННЯ

бюджетних коштів на 20___ рік

(назва громадського об'єднання)

Напрями використання коштів

Обґрунтування  необхідності використання коштів

Обсяг потреби в коштах (грн.)

__________________                    ________________        ________________

М.П.

“_____” ___________________ 20___ року

6.(У разі передбачення програмою потреби в укладенні договорів з третіми особами) -  Проєкти договорів на поставку (робіт послуг) необхідних для забезпечення виконання заходів програми з обов’язковим висновком адвоката або фахівця в галузі права  з стажем роботи за спеціальністю три і більше років  про відповідність проєктів договору або укладеного договору (договорів) вимогам чинного законодавства.

7.Кошторис програми  .

8. Виписка з рахунку ГО про наявність коштів у розмірі 15% від обсягу фінансування заявленого на цей конкурс або обґрунтування ( документи на майно та гарантійний лист (листи)) про надання матеріальних засобів , які ГО надасть для виконання  і забезпечення поданої на конкурс програми на суму не менше ніж 15% від обсягу фінансування заявленого на цей конкурс  або (у тому числі) гарантії залучення громадян для виконання робіт (надання послуг) на платній основі для реалізації  програми, роботу яких ГО зобов’язується оплатити власними коштами(на розсуд учасника конкурсу).

9.Заява про ознайомлення з порядком подачі звіту про виконання програми та порядком  розгляду і наслідками розгляду звіту.

10. Довідка про отримання ГО фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету для реалізації програми поданої на конкурс.

11. Листи підтвердження інших ГО та державних органів у разі їх залучення до реалізації програми поданої на конкурс( за наявності відображених у програмі залучених органів (інституцій));

Конкурсна документація викладається українською мовою і подається у паперовому та електронному варіантах. До паперового примірника додається  два примірники опису документів, що подаються.

Конкурсні пропозиції приймаються в кабінеті № 11 Управління соціального захисту населення Рокитнянсмької районної державної адміністрації Київської області.

Документ для скачування