Про нараду з духовенством району

Дата: 16.04.2020 19:49

16 квітня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів робочу нараду з представниками духовенства та керівниками структурних підрозділів, які забезпечують життєдіяльність району. Розглянуто та обговорено низку питань, пов’язаних з дорученнями та розпорядженнями виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації О. Приліпка щодо посилення карантинних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню та розповсюдженню на території Рокитнянського району коронавірусної інфекції.

Особливу увагу приділили обговоренню питання щодо запобіжних дій, задля попередження поширення коронавірусу в релігійних храмах району серед вірян та святкування Великодня і Провідної неділі у період карантину.

Очільник району закликав духовенство вжити всіх заходів для унеможливлення поширення інфекції, зокрема, обмежити присутність людей в храмах до 10 осіб. Олег Юрійович наголосив на необхідності спільної позиції представників влади, правоохоронних органів та духовенства, задля недопущення поширення коронавірусної інфекції серед населення. Також, він зазначив, що у Провідний тиждень, згідно з традицією, люди приходять на цвинтарі, відтак потрібно пам’ятати про безпеку та уникати скупченнь, аби убезпечити себе та не захворіти на коронавірус.