До уваги платників!

Дата: 24.04.2020 15:50

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що продовжуються випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва ДПС Київської області вимагають у представників бізнесу перерахувати кошти на банківські картки.

Такі дзвінки шахраїв зафіксовано з телефонних номерів (095) 4446766, (050) 6329291.

Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

Шановні платники! Для запобігання діяльності шахраїв просимо Вас, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію, не піддавайтесь на їх провокації та, ні за яких обставин, не перераховуйте кошти.

У разі таких випадків, просимо звертатись до підрозділів Національної поліції (за телефоном 102) та до ГУ ДПС у Київській області (200-37-93, 200-37-50).