РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 24 квітня

Дата: 27.04.2020 21:16
Кількість переглядів: 189

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль представив поетапний план зняття обмежень
«З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо», – сказав очільник Уряду. За його словами, наступний етап виходу з карантину – це той етап, коли почне знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади.

Максим Степанов: Уряд погодив розподіл коштів, які підуть на підвищені виплати медикам, які лікують хворих на COVID-19
Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка визначає правила та умови, за якими медичні працівники, які залучені до боротьби з COVID-19, будуть отримувати підвищені зарплати, а заклади охорони здоров’я - оплату послуг через Національну службу здоров’я України. «Цією постановою ми визначили порядок додаткових виплат працівникам закладів охорони здоров’я у розмірі до 300 відсотків заробітної плати, а також порядок забезпечення пацієнтів лікарськими засобами та медичними виробами», – заявив Міністр охорони здоров’я.

Ірина Микичак: Нове керівництво МОЗ відновлює щоденну комунікацію з областями та медичними закладами на місцях
«Це робиться для того, щоб отримати максимум об’єктивної та відвертої інформації. Така чесна комунікація дає нам можливість об’єктивно оцінювати ситуацію, приймати виважені управлінські рішення, вносити корекцію в ті чи інші документи, оновлювати стандарти і протоколи», – підкреслила заступник Міністра охорони здоров’я України.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 24 квітня в Україні 7647 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 193 летальні, 601 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 477 нових випадків.

64 приватних спеціалізованих медзаклади та ФОП підписали договір з НСЗУ в рамках Програми медичних гарантій
61 приватний медзаклад та 3 лікарі-ФОП підписали договір з НСЗУ на надання спеціалізованої медичної допомоги. Найбільша кількість приватних медцентрів, які мають контракт з Національною службою здоров’я, в Дніпропетровській та Донецькій областях – по 8. По 4 – в Запорізькій, Кіровоградській, Сумській областях та м. Київ.

Дніпропетровщині на інсулін для діабетиків виділили 64,3 млн грн
64,3 млн грн витратять на відшкодування для аптек, у яких пацієнти отримують препарати безкоштовно або з доплатою. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Уряд звільнив керівників Державної митної та податкової служб України
Коментуючи ці рішення, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відзначив, що Уряд планує найближчим часом призначити нових ефективних керівників у ці відомства.

Міністр фінансів Сергій Марченко: Кадрові зміни у Податковій і Митниці – це перший крок до рестарту відомств
У суспільстві давно існує критична маса нереалізованих сподівань щодо діяльності Митниці і Податкової. Навіть у докризовий час керівництво цих служб виявилося нездатним виконувати покладені на них завдання. А в нинішніх умовах їхнє перебування на посадах було ризиком забезпечення фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і мали піти.

Країни СОТ зробили Спільну заяву щодо забезпечення продовольчої безпеки у відповідь на пандемію COVID-19
Відповідний документ містить ключові питання, висловлені у заявах міністрів сільського господарства G20 щодо необхідності злагодженого співробітництва для забезпечення глобальної продовольчої безпеки, зокрема й харчування, у відповідь на пандемію коронавірусної інфекції.

Питання забезпечення прав дітей в умовах карантину перебуває на постійному контролі Мінсоцполітики
В усіх регіонах України службами у справах дітей спільно із департаментами освіти і науки, охорони здоров’я, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться моніторинг (у тому числі дистанційний) забезпечення прав дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання.

Міністр КМУ запевнив Посла ЄС в Україні, що зміни в законодавстві не вплинуть на прозорість призначення держслужбовців
Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов поспілкувався по телефону із Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом. Розмова відбулася за ініціативи пана Посла, який поцікавився імплементацією постанови Кабінету Міністрів України № 290 від 22 квітня 2020 р. «Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Верховна Рада дала старт реформі річкових перевезень, – Владислав Криклій
«Прийняття цього закону в цілому дозволить збільшити потік вантажів до 30 млн тонн на рік. Вдячний Комітету з питань транспорту та інфраструктури, а також всім депутатам за прийняте рішення. Ми знаємо про пропозиції бізнесу щодо цього проекту та будемо спільно його доопрацьовувати під час підготовки до другого читання», – прокоментував схвалення законопроекту у першому читанні Міністр інфраструктури України.

Укрпошта розпочала процедуру продажу непрофільних активів, – Владислав Криклій
«Ми запускаємо процедуру продажів непрофільних активів підприємствами галузі. Це завдання Президента і це важливо робити для розвитку та модернізації компаній, а також для позбавлення їх від зайвих витрат на утримання та обслуговування таких активів. Укрпошта одна з перших долучилася до цього процесу і вже ініціювала продаж 30 об’єктів», – зазначив Владислав Криклій.

Олексій Чернишов перевірив хід «Великого будівництва» на Черкащині
Програма «Велике будівництво» є важливим інструментом регіонального розвитку. «Саме реконструкція, будівництво доріг та об’єктів інфраструктури в усіх областях України має найбільший запит у суспільстві. Об’єкти, які ми сьогодні відвідали, є дуже різними за призначенням, відрізняються вони і за фінансовим навантаженням. Але кожний додає Черкащині інфраструктурної міці, туристичної привабливості та комфорту для мешканців регіону», – сказав Міністр розвитку громад та територій України.

Дмитро Кулеба обговорив з главою МЗС Люксембургу співпрацю щодо відновлення інфраструктури Луганської області
Міністри підтвердили намір підписати Угоду про економічне співробітництво між Україною та Люксембургом. Дмитро Кулеба та Жан Ассельборн обговорили співробітництво України та Люксембургу з метою відновлення інфраструктури Луганської області, яка страждає від збройної агресії.

Україна та Білорусь розпочинають підготовку до Третього Форуму регіонів
24 квітня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом. Під час зустрічі було обговорено стан підготовки до Третього форуму регіонів України та Білорусі під патронатом Президентів обох країн.

Україна та США поглиблять співпрацю в енергетиці
Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін привітала Ольгу Буславець з очоленням Міністерства енергетики та захисту довкілля. Під час онлайн-зустрічі посадовці обговорили стан реформ в українській енергетиці та домовились про поглиблення співпраці України та США у цій сфері. Під час розмови т.в.о. Міністра висловила вдячність за послідовну позицію Сполучених Штатів у підтримці України на шляху забезпечення власної енергетичної незалежності та регіону в цілому, що відображено у відповідному Законі США «Про протидію супротивникам Америки через санкції».

3 тижні Всеукраїнської школи онлайн: уроки стають доступнішими
Упродовж трьох тижнів роботи Всеукраїнської школи онлайн було проведено понад 545 уроків, які лише на YouTube МОН подивилися понад 7,1 млн разів. Ділимося з вами підсумками трьох тижнів роботи школи: тут і про доступність уроків, і про те, які класи дивляться уроки найбільше, з яких пристроїв вчаться наші школярі та про руханки, які не втрачають актуальності.

Аграрії вже засіяли більше половини запланованих площ ярими культурами
Незважаючи на посушливі погодні умови та дефіцит вологи, аграрії за тиждень (16-23.04) посіяли ще 3 млн га ярих зернових, зернобобових та технічних культур. Так, станом на 23 квітня польові роботи проведені на площі 7,8 млн га, що становить 52% до прогнозу (15,3 млн га). Хід весняної посівної демонструє позитивну динаміку.

Очільники оборонних відомств України та Великої Британії підтвердили стратегічний характер партнерства
Очільники оборонних відомств підтвердили стратегічний характер партнерства, обговорили необхідність корегування в умовах пандемії ключових заходів двостороннього співробітництва. Міністр оборони України ознайомив свого колегу з поточною воєнно-політичною ситуацією в Україні та навколо її кордонів, зокрема у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Звільненим з російського полону військовослужбовцям Військово-Морських Сил ЗС України надано статус учасника бойових дій
Під керівництвом Державного секретаря Міністерства оборони України (Голови комісії Міноборони України) Олександра Дубляна відбулося засідання комісії з питань розгляду матеріалів, пов’язаних із визначенням учасників бойових дій та спірних питань щодо зарахування до вислуги років окремих періодів військової служби.

Потрібна нова комплексна система протипожежних заходів у лісах для всіх лісокористувачів, – Андрій Заблоцький
«Охорону лісів від пожеж забезпечують 307 державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, у складі яких функціонує понад 1,7 тис. лісництв та 273 лісові пожежні станції. Чисельність відомчої пожежної охорони складає більше 13 тис. осіб. У лісах створена мережа із 502 пожежно-спостережних веж, з яких 337 обладнано сучасними телевізійними системами спостереження», – зазначив Голова Держлісагентства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь