РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 30 квітня

Дата: 02.05.2020 00:05
Кількість переглядів: 251

Глава МОЗ закликав українців відсвяткувати травневі свята вдома
«Ніхто не збирається продовжувати карантин, якщо цього не потребуватиме ситуація. Ніхто не збирається безпідставно тримати зачиненими магазини та парки. Проте, виходячи на мітинги і починаючи грубо порушувати карантинні вимоги, подумайте не лише про себе, а й про своїх рідних і близьких, яких ви можете після цього інфікувати. Я закликаю провести травневі свята вдома, щоб скоріше почати виходити з карантину», – наголосив Максим Степанов.

МОЗ запустило онлайн-платформу з інформацією про лікування COVID-19
«Немає специфічної терапії, яка впливає на вірус, але є низка препаратів, які ми включили в протокол за рекомендацією офіційних інституцій США, Канади, ЄС, Японії, Австралії. І на цій платформі ви зможете отримати інформацію про дію ліків. Нагадую, що призначення медпрепаратів є виключно компетенцією лікаря», – зазначила заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

МОЗ вирішило проблему нестачі коштів на навчання інтернів другого і третього років
«Зараз ми повертаємо кошти на навчання інтернів другого і третього року, які в процесі змін в бюджетному законодавстві, були переведені в стабілізаційний фонд. Тобто жодних проблем із закінченням інтернатури не буде. Найближчим часом заклади охорони здоров’я і освіти отримають порядок проходження інтернатури», – повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 30 квітня в Україні 10 406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1 238 пацієнтів одужали. Зокрема хворобу підтверджено у 717 дітей та 2 063 медики. За добу зафіксовано 540 нових випадків.

Держпродспоживслужба розпочала контроль за дотриманням ринками вимог протиепідемічних заходів
Відповідно до рішення Уряду функціонування агропродовольчих ринків, як операторів ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», можливе виключно за умови дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Уряд виділив 1,6 млрд грн для ФОПів, які мають дітей, на період карантину
Таке рішення Уряду дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей фізичних осіб-підприємців.

Захист дітей та підтримка сімей в умовах карантину потребують швидкого реагування та чіткої координації дій, – Марина Лазебна
Міністерством соціальної політики розпочато серію вебінарів "Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії COVID-19”. Очільниця Мінсоцполітики закликала долучитись до участі у вебінарах понад 3 тисячі працівників служб у справах дітей, 5 тисяч працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та багаточисельну армію експертів, волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, які працюють у сфері захисту дітей, та наголосила на важливості зворотного зв’язку.

Оплачуйте комунальні послуги, користуючись телефоном – покрокова інструкція Мінсоцполітики
Мінсоцполітики закликає громадян, які отримують пенсію або соціальну грошову допомогу через банківські установи, дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги, користуючись телефоном, та надає покрокову інструкцію у відеоролику за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=x7n0p02xvQc .

 Держслужба зайнятості: Як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю
Державна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю. Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу.

Ми виконали свою частину завдань для запуску автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху, – Владислав Криклій

«Міністерство інфраструктури, Укрінфрапроект та Укравтодор виконали завдання, необхідні для запуску фотовідеофіксації дорожнього руху. Проте з незалежних від нас обставин, викликаних пандемією COVID-19, запуск проекту, на жаль, переноситься. Очікуємо завершення карантину, щоб система запрацювала», – прокоментував ситуацію Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Мінінфраструктури: Концесія – основний шлях модернізації українських морських портів
Незважаючи на ускладнення логістичних процесів у всьому світі, викликаних пандемією COVID-19, процес передачі українських морських портів у концесію триває. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Олексій Чернишов перевірив виконання програми «Велике будівництво» на Чернігівщині
30 квітня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебував із робочою поїздкою у Чернігівській області. Разом з керівництвом області, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та керівниками районів, Міністр ознайомився з ходом реалізації програми «Велике будівництво» та проектами, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, а також перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19.

Без обговорення перспективних планів областей фінальні рішення були б набагато складнішими – Мінрегіон
Фінальне узгодження позиції відбулося по проектах перспективних планів вже 22 областей. Залишилися лише проекти по Рівненській та Сумській областях, обговорення яких відбудеться найближчими днями. Уряд вже затвердив перспективні плани восьми областей і за декілька тижнів розгляне усі інші.

Мінекоенерго домовляється з ЄБРР про залучення кредитних коштів для підтримки енергетичних підприємств в умовах кризи
В.о. Міністра енергетики та охорони довкілля Ольга Буславець провела відеоконференцію з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку і обговорила поточну ситуацію в енергетичному секторі України.

МЗС: Контакт на найвищому рівні між Києвом і Лондоном сприятиме швидкому завершенню переговорів щодо двосторонньої угоди про партнерство і вільну торгівлю
Відбулася телефонна розмова заступника Міністра закордонних справ Єгора Божка з Парламентським заступником Державного секретаря у закордонних справах і справах Співдружності націй Великої Британії з питань Європейського сусідства та Америки, Парламентським заступником Державного секретаря у справах міжнародного розвитку Венді Мортон.

НАДС: Під час карантину державних службовців добиратимуть за тимчасовою процедурою
Така процедура передбачає лише тимчасові призначення, а обрані на посади державні службовці не матимуть автоматичного права залишатися на займаній у такий спосіб посаді після дня відміни карантину.

МОН: Реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ перенесено, вона відбуватиметься онлайн
«Враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ відбуватиметься повністю онлайн. Міністерство розробило та оприлюднило докладну покрокову інструкцію, як приймальним комісіям збирати, опрацьовувати та реєструвати документи вступників», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Мін’юст: Колегія планує розглядати не менше 100 скарг щотижня
Проблема рейдерства у сфері державної реєстрації стала першим і головним завданням, яке постало перед новою командою Мін’юсту з початку її роботи. Міністр юстиції Денис Малюська підкреслив, що найефективнішим кроком виявилася реформа діяльності Антирейдерської комісії.

Культурні цінності України у разі збройного конфлікту відтепер під захистом Гаазької конвенції – МКІП
Як зазначила т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко, прийняття проекту Закону є кроком до міжнародно-правового регулювання захисту культурних цінностей, який на сьогоднішній день в умовах збройної агресії Російської Федерації є надзвичайно важливим завданням для України.

Інтерактивні інспектори Держпраці консультують про особливості застосування законодавства на період карантину
Започаткований нещодавно Держпраці сервіс «інтерактивний інспектор», за допомогою якого працівники та роботодавці мають змогу отримувати відповіді на нагальні питання, виявився досить затребуваним. Впродовж місяця з моменту впровадження сервісу посадовими особами територіальних управлінь Держпраці надано консультацій, роз’яснень з питань законодавства про працю, охорону, гігієну праці та надання адміністративних послуг 57 тис. 706 громадянам та представникам підприємств.

Олена Висоцька: Ситуація з коронавірусом в установах виконання покарань знаходиться під контролем
Випадки інфікування ув’язнених коронавірусом зафіксовані у двох слідчих ізоляторах – у Чернівецькому і Кропивницькому, проте ситуація знаходиться під контролем. Про це повідомила заступник Міністра юстиції.

Міноборони здійснює заходи з реабілітації забруднених територій військових частин радіоактивними відходами
Міністерство оборони України у співпраці з Агентством НАТО з підтримки та постачання продовжує роботу щодо здійснення заходів по реабілітації забруднених територій Збройних Сил України.

Міністр оборони Андрій Таран у Вінниці оцінював проведену роботу військового госпіталю та вдосконалення матеріальної бази
Начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону полковник Олександр Завроцький доповів Міністру оборони України про поведену роботу щодо розвитку матеріальної бази центру за останні кілька років та показав її результати.

Грошові надходження від експорту української готової та консервованої риби склали понад 1 млн дол. США, – Держрибагентство
За даними Державної служби статистики України протягом січня-лютого 2020 року нашою державою поставлено на зовнішні ринки 437 тонн готової та консервованої риби на 1,06 млн дол. США.

Україна розширила участь у Насіннєвих схемах Організації економічного співробітництва та розвитку
Участь у Насіннєвих схемах ОЄСР надасть змогу сертифікувати насіння цих культур за міжнародними нормами та видавати сортові сертифікати (етикетки та сертифікати міжнародного зразка), які визнаються 60-ма країнами-учасниками.

Держлісагентство розробило черговий е-сервіс: інтерактивна карта об’єктів переробки деревини
Ми продовжуємо активно реформувати та діджиталізувати галузь. Державне агентство лісових ресурсів України запускає черговий пілотний проект: інтерактивна карта розміщення об'єктів переробки деревини https://map.ukrforest.com. Про це повідомив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький.

Держводагентство: На розчистку русел річок, що на Донеччині передбачено понад 100 мільйонів гривень
Водники басейну Сіверського Дінця активно співпрацюють із місцевою владою у питаннях реалізації заходів Регіональної цільової програми щодо здійснення розчистки та регулювання русел річок на 2018-2022 роки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь