Покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 17:59

08 травня відзначається День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.  Через карантинні обмеження масового покладання квітів не було. Тож червоні гвоздики до  Меморіалу Слави, Пам'ятного знаку захисникам незалежності України та банера Героїв Небесної Сотні принесли перші особи району. А саме - виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук та селищний голова Юрій Богданов.

Події 1939 - 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув та дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Щиро бажаємо сил і здоров’я нашим ветеранам та дітям війни.