Державна реєстрація автомобіля

Дата: 12.05.2020 21:43

Самий простий спосіб – це провести реєстрацію транспортного засобу через портал державних послуг iGov.org.ua. Реєстрація таким способом не звільнить Вас від відвідування сервісного центру МВС, але Ви зможете узгодити час та прискорити процес оформлення.

Вичерпний перелік документів для отримання адміністративної послуги:

заява - подана особисто або уповноваженим представником;

документ, що посвідчує особу та/або підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб - нотаріально посвідчена довіреність;

документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;

свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);

документ, де зазначена вартість транспортного засобу (для первинної реєстрації транспортного засобу);

документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;

платіжні документи (квитанції), які засвідчують оплату адміністративної послуги та плату за бланкову і спеціальну продукцію

Слід зауважити, що документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху, так званий сертифікат відповідності, згідно з Постановою КМУ "Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання" видається: виробником або його уповноваженим представником - резидентом України (далі - виробник) на кожний транспортний засіб або партію обладнання, тип яких відповідає вимогам єдиних технічних приписів, що підтверджується сертифікатом типу транспортного засобу або обладнання; уповноваженими органами або органами із сертифікації, акредитованими відповідно до законодавства, призначеними Міністерством інфраструктури, на кожний новий транспортний засіб або партію обладнання, які відповідає вимогам єдиних технічних приписів, але відповідність типу яких не підтверджена сертифікатом типу транспортного засобу або обладнання, а також на ті, що були у користуванні.