Про робочу нараду з керівниками

Дата: 25.05.2020 15:07

25 травня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів, які забезпечують життєдіяльність району. Розглянуто та обговорено низку питань, пов’язаних з дорученнями та розпорядженнями тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації В. Володіна, щодо функціонування області в умовах послаблення карантинних заходів.

У ході спілкування присутні також обговорили питання можливості поновлення регулярних пасажирських перевезень громадським транспортом, лише за умови дотримання маскового режиму і знаходження в транспорті кількості людей, що не перевищує кількість місць. Ще одним із назрілих питань, яке розглянули, є питання відкриття літніх площадок закладів громадського харчування. Під час обговорення наголошено на необхідності дотримання закладами загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів.

Наприкінці наради очільник району дав керівникам відповідні вказівки та доручення.